Wierszyki

Wiersze dla dzieci
O mnie
Popularne wiersze dla dzieci wybitnych poetów starszego pokolenia. Wiersze Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy do wydrukowania zupełnie za darmo. Naucz swoją pociechę znanych wierszy dla dzieci tj.: Lokomotywa czy Abecadło, dzieci uwielbiają wiersze z rymowankami lub wyliczankami. Na stronie dostępne są również rymy i rymowanki dla dzieci oraz polskie wiersze patriotyczne. Poezja dla dzieci oddaje istotę dzieciństwa: zabawę, śmiech, nadzieję i dociekliwość poznawania ich świata. Wczesne wystawianie dzieci na poezję to świetny sposób na rozwijanie umiejętności czytania i zamiłowania do poezji. Dzieci nauczą się nowych słów, ćwiczą czytanie na głos z ekspresją i będą poznawać nowe rymowanki. Poezja dziecięca sprawia, że czytanie jest zabawą, która rozpali pasję do słowa mówionego i pisanego.

Słownik (0)
Hasłownik (0)