HASŁO

fonoholiczka

DEFINICJA

Fonoholiczka to dziewczyna lub kobieta uzależniona od telefonu komórkowego.

PRZYKŁADY UŻYCIA

Ja się dziwię, czy ludzie nie mają wstydu czy rozumu? że proszą o pomoc w w problemach których sami są ewidentną przyczyną.Przecież 8 letnie dziecko samo sobie nie kupi smartfona, samo nie podpisze umowy, samo się nie nauczy obsługi aparatu.Najpierw wciska się na siłę dziecku niepotrzebny i szkodliwy dla niego gadżet a potem woła o pomoc bo "moja 10 latka jest już od dwóch lat "fonoholiczką". Jak będzie miała 11 lat będzie pewnie seksoholiczką, a jak 13 to alkoholiczką.Ludzie ! opamiętajcie się! (Źródło).

Każda z dziewcząt posiada osobowość fonoholiczki, co oznacza, że praktycznie nie rozstają się ze swoimi telefonami i są w stanie szybko zrobić zdjęcie, jeśli Yandere-chan zostanie przyłapana na popełnianiu zbrodni lub jeśli ujrzą zwłoki, by następnie wysłać to zdjęcie policji. (Źródło).

A to dlatego, że właśnie ta tajemniczość, przestrzeń zniechęcają toksyczne, nienormalne dziewczyny, udające zainteresowanie, bawiące się Tobą, zabijające z Tobą czas. Takie dziewczyny się zniechęcą. Stuknięte dzieci neostrady stwierdzą: “Nie masz fb? To spadaj”. I bardzo dobrze! Po co komu jakaś fonoholiczka? To kula u nogi. (Źródło).

WIZUALIZACJE Zobacz w grafice Google
ODSYŁACZE
DATA Rejestracja hasła: 14.12.2020, 17.38, ostatnia aktualizacja hasła: 14.12.2020, 17.46
AUTOR Agata Hącia