Wyniki konkursu i lista zwycięzców!

08.11.2018, 12.55

Zapoznajcie się z wynikami konkursu i listą zwycięzców!

Wyniki konkursu i lista zwycięzców! Q Studio

Obserwatorium Językowe Uniwersytetu Warszawskiego

Fundacja Uniwersytetu Warszawskiego

mają zaszczyt ogłosić wyniki i listę zwycięzców

w konkursie tematycznym online

MARATON Z NOWYMI WYRAZAMI

5 października – 10 listopada 2018

WYNIKI KONKURSU

W konkursie tematycznym online MARATON Z NOWYMI WYRAZAMI wzięło udział 71 osób, które odpowiadały na 10 kolejnych pytań konkursowych dotyczących różnych zjawisk neologizacyjnych we współczesnej polszczyźnie.

Za wszystkie prawidłowe odpowiedzi i wykonane zadania można było uzyskać maksymalnie 87 pkt. Każdy z Uczestników konkursu na bieżąco otrzymywał drogą e-mailową informację o punktacji za poszczególne zadania. Maksymalną liczbę punktów udało się uzyskać tylko jednej osobie!

LISTA ZWYCIĘZCÓW

Sześć osób z najwyższą liczbą uzyskanych punktów zostało zwycięzcami konkursu. Zwycięska szóstka weźmie udział w wielkim finale konkursu w formie całodniowego cyklu warsztatów również pt. MARATON Z NOWYMI WYRAZAMI z ekspertami – językoznawcami w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie już w najbliższą sobotę!

Zwycięzcami MARATONU Z NOWYMI WYRAZAMI zostali:

1. miejsce: JOANNA ŁASZCZ (87 pkt)

2. miejsce: KATARZYNA MOŻDŻONEK (83 pkt)

3. miejsce: TOMASZ DEC (82 pkt)

4. miejsce: KATARZYNA RADZIKOWSKA (77 pkt)

5. miejsce: PATRYK MACHNIKOWSKI (72 pkt)

6. miejsce: IZABELA BUDZYŃSKA (70 pkt)

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Jeszcze dziś skontaktujemy się z Państwem osobiście i otrzymają Państwo szczegółowe informacje organizacyjne dotyczące finału konkursu w formie warsztatów z językoznawcami.

Program finału konkursu.

Lista rezerwowa

Gdyby z przyczyn losowych któryś ze zwycięzców nie mógł uczestniczyć w finale konkursu, w jego miejsce zostanie zaproszona kolejna osoba z najwyższą punktacją uzyskaną w konkursie. Poniżej lista osób z wynikami od 7. do 10. miejsca:

7. miejsce: PIOTR KARÓLEWSKI (66 pkt)

8. miejsce: MAGDALENA OCZEK (62 pkt)

9. miejsce: KRZYSZTOF ORZECHOWSKI (56 pkt)

10. miejsce: AGNIESZKA POGORZELSKA (51 pkt)

Przedsmak emocji

Zobaczcie tutaj, jak było w zeszłym roku na warsztatach. Obserwatorium Językowe UW wraz z Fundacją UW, 19 i 20 listopada 2017 r. w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie, gościło kilkudziesięciu nauczycieli polonistów z całej Polski na warsztatach „Najnowsze wyrazy w natarciu”.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE I ORGANIZACYJNE

1. Organizator (Fundacja Uniwersytetu Warszawskiego) pokrywa wszystkie wymienione koszty związane z uczestnictwem zwycięzców konkursu w finale:

a) koszt całodziennych warsztatów z zaproszonymi ekspertami,

b) koszt podróży zwycięzcy do Warszawy i podróży powrotnej (do miejsca zamieszkania zwycięzcy) do kwoty wskazanej w informacji szczegółowej, która zostanie rozesłana do zwycięzców konkursu,

c) koszt noclegu w hotelu w Warszawie wraz ze śniadaniem,

d) koszt uroczystego obiadu oraz uroczystej kolacji kończącej warsztaty.

2. Zwycięzcy drogą e-mailową otrzymają kolejne szczegółowe informacje organizacyjne związane z uczestnictwem w finale konkursu.

3. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia korekt i zmian w programie konkursu.

publikacja: 08.11.2018, 12.55, ostatnia aktualizacja: 08.11.2018, 13.28