Słownik języka nowego. Cz. 4. SELFIES

04.10.2015, 13.37

Ukazał się kolejny numer magazynu akademickiego „Uniwersytet Warszawski” (nr 4/2015), a w nim czwarty odcinek z cyklu „Słownik języka nowego". Maciej Czeszewski, współautor Obserwatorium Językowego UW, w artykule pt. SELFIES przedstawia całe spektrum fotografii z rąsi.

Słownik języka nowego. Cz. 4. SELFIES Pismo Uczelni UW

Osobną grupę stanowią selfies, które moglibyśmy nazwać „łóżkowymi”, ukazują one osoby w łóżku (zwykle po przebudzeniu), nagie sylwetki fotografowane przed lustrem oraz pary po stosunku płciowym. Te selfies to: bed selfie, nude selfie (w wersji female i male) oraz after sex selfie – pisze Maciej Czeszewski o jednej podgrupie selfies. Całość można przeczytać tutaj.

Redakcja pisma Uniwersytet Warszawski na tylnej okładce dodatkowo zamieściła krzyżówkę, w której rozwiązaniu pomocny będzie tekst o selfies.

Paweł Ciach

publikacja: 04.10.2015, 13.37, ostatnia aktualizacja: 04.10.2015, 20.45